Vytvorte si vizitku podľa svojich predstáv!

Vyhotovenie vizitiek

 

Chceli by ste si vyhotoviť vizitku? Ste na správnom mieste! Spomedzi niekoľko sto šablón určite nájdete tú, ktorá Vám najviac bude vyhovovať. Nájdete tu rôzne šablóny od klasických, cez moderné až po romantické. Medzi šablónami môžete vyhľadávať aj podľa kategórií. Nech už vykonávate akúkoľvek profesiu, určite si vyberiete vizitku, ktorá sa k Vám hodí. Programom na tvorbu vizitiek si môžete v niekoľkých jednoduchých krokoch navrhnúť a vyhotoviť vlastnú vizitku. Výberom spomedzi rôznych extra detailov budú vaše vizitky jedinečné. Na zadnú starnu môžete dať napríklad kalendár, poznámky, alebo aj QR kód, čo je čoraz viac rozšíreným spôsobom poskytovania údajov. Vaše vyzitky si môžete dať vyhotoviť s matným alebo lesklým povrchom a ak chcete môžete žiadať aj zaoblenie rohov vizitiek. Objednané vizitky môžete obdržať hoci aj do 2-3 pracovných dní

Vyhotovenie vizitiek

Vyhotovenie vizitiek vo vynikajúcej kvalite.

Pri výrobe vizitiek sa snažíme o prvotriednu kvalitu. Pre tlač vizitiek používame iba tie najkvalitnejšie materiály. Vizitky vyhotovujeme pomocou najmodernejších strojov, preto u nás rýchlosť a kvalita nie je otázkou výberu, spĺňame obe kritériá. Vizitky sa snažíme vyrábať s ohľadom na životné prostredie, preto pri balení balíčkov používame recyklovaný papier. Hotové vizitky balíme do balíčkov odolných vode a odieraniu a takto ich odovzdávame kuriérom, tým zabezpečujeme, že sa k Vám vizitky dostanú nepoškodené.

Ak si vyberiete spomedzi našich šablón, veľmi rýchlo a jednoducho sa dostanete k bezchybným vizitkám a ušetríte aj náklady na grafickú úpravu. Prosím pozrite si vzory vizitiek predstavené na tejto stránke, kde si jednoducho vyberiete spomedzi vzorov vizitiek. Akonáhle kliknete na jeden zo vzorov, už aj môžete začať s navrhovaním vizitky. Šablóny sme zoskupili pomocou dvoch hlavných hľadísk, podľa profesií a podľa štýlu. Ak si želáte vyhľadávať podľa kľúčového slova, použite hneď editačnú plochu, kde nájdete v pravom hornom rohu vyhľadávač.

Ak si predsa neviete vybrať spomedzi 1000 vzorov taký, ktorý by Vám vyhovoval, alebo máte už svoj vlastný dizajn, vyžiadajte si u nás individuálnu cenovú ponuku TU. Tvorba vizitiek vynikajúcej kvality Vám umožní vyniknúť. Vám sa stačí sústrediť iba na obchod, tvorbuvizitiek zverte nám!

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: