Vytvorte si vizitku podľa svojich predstáv!

Editor vizitiek

 

Podstatou našej služby editora vizitiek je, že si návštevníci môžu navrhnúť svoju vlastnú vizitku pomocou šablón uložených v systéme, ktoré sme vyberali so starostlivosťou tak, aby tu našiel každý vizitku, ktorá vyhovuje jeho profesii alebo štýlu.

Editor vizitiek

Editor vizitiek vám ušetrí čas aj námahu

Obsluha online editora vizitiek je veľmi jednoduchá. V pravej hornej časti stránky si môžete vybrať v akej mene si želáte v prípade objednania platiť ako aj jazyk stránky. Potom si vyberte zodpovedajúcu kategóriu "Štýl" alebo "Profesia". Vyhľadávať medzi šablónami môžete aj pomocou kľúčového slova. V ľavom stĺpci môžete vyplniť údaje vašej vizitky. Systém automaticky zobrazí náhľad vizitky na pravej strane. Štýl písma sme sa snažili navrhnúť tak, aby pasoval k šablóne vizitky. Vzory vizitiek si môžete pozrieť aj na osobitnej stránke. zobrazia sa kliknutím na vzor editor..

Pomocou parametrov v strednej časti si môžete nastaviť aj veľkosť vizitky ako, aj to či si želáte jednostrannú alebo obojstrannú vizitku. Tu dostanete aj cenovú ponuku.

Po stlačení tlačidla " Ďalej" sa dostanete na druhú stranu, kde systém uloží vaše vytvorené vizitky a po kontrole sa dostanete ďalej na tretiu stranu, kde môžete zaplatiť. Vizitky vyhotovíme vo vami uvedenom množstve a bezpečne zabalené ich doručíme na vašu adresu. Na tejto stránke dostanete aj cenovú ponuku na náklady za doručenie.

Vaše uložené vizitky – bez ohľadu na to či si ich objednáte – budú odteraz dostupné v záložke "Vlastné vizitky" na prvej strane. Po opakovanej návšteve našej stránky sa viete opäť prihlásiť kliknutím na "Služby" a "Prihlásenie", kde budú potom dostupné vaše vizitky.

<br/>

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: