Krijo një kartë biznesi të personalizuar!

Kartëvizitë

 

Marrja e një kartëvizitë për ju në çdo profesion ju po bëni. Thonjve, chiropodist, floktore, beauticians, mekanik, terapist masazh, salesperson, kontabilist, arkitekt, mjek, avokat, dhe shumë të tjera kartë Biznes templates, harton për të zgjedhur. Ne jemi të sigurt që ju do të gjeni një të drejtë për ju!

krijues Free shqip Biznes kartë e programit, nuk kanë nevojë që të shkarkoni asgjë.

Marrja e një kartëvizitë është një gjë e thjeshtë. Përdor kartën e biznesit tonë program design! Zgjidh shabllonin që ju pëlqen, shkruani të dhënat tuaja, zhvillohet një mënyrë. Nëse ju zgjidhni kartën tonë të lirë të biznesit templates, nuk ka asnjë tarifë redaktimi. Ju mund të kurseni të holla!

Tags: duke e bërë kartë Biznes në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Vlorë, Fier, Korçë, Berat, Lushnjë, Kavajë , apo fshati të vogël. Kartat e biznesit për Prishtinë, Prizren, Pejë, Mitrovicë, Ferizaj, Gjakovë, Gjilan, Vushtrri, Podujevë, Rahovec, Fushë Kosovë, apo ndonjë qytet tjetër ose qytet - Ne pastaj i shpëtojmë të kudo në botë, pa marrë një hap të vetëm

!

Tags zhvillohet një mënyrë çdo kohë të ditës, kur ju të ndiheni rehat. Kartat e biznesit janë përgatitur në 2 ditë pune. Paketa juaj do të arrijë të ju në 7-14 ditë pune, në varësi se ku jetoni.

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me mendimin tuaj, idetë, raporti gabim, kërkesën e një template kartë të re të biznesit, apo ndonjë reagime të tjera!

Pse të zgjidhni na?

Shtypjen me cilësi të lartë shtypi.

Lehtë për t'u përdorur editor, pa shkarkimit.

100% Garanci!

Nëse paketa juaj është e humbur, ose të ardhur tek ju me defekte, ne të paguajë paratë tuaja prapa. Ne mund të dërgoni paketën tuaj përsëri.

Transport falas.

Opsionet e sigurta të pagesës.

Mijëra klientë të kënaqur

Klientëve tanë u pëlqen shumë të jenë në gjendje të dizajnojnë kartat e tyre të biznesit, librat me fotografi dhe kalendarët shpejt dhe me lehtësi me redaktorët në internet të InternetPrint. Pas mijëra klientëve të kënaqur, ju garantojmë se së shpejti do të kuptoni se sa e lehtë është të bësh një album familjar nga ngjarjet e bukura të jetës me disa klikime. Qoftë një ditëlindje, një martesë, një pritje për fëmijë apo një mbledhje miqsh, ju mund t'i grumbulloni të gjitha kujtimet tuaja të dashura në librin tuaj të fotografive, broshurën e fotografive, kalendarin tuaj fotografik. Mund të zgjidhni mbulesa të forta ose të buta, të bëni albume gjithnjë e më të mëdha, t'i dekoroni ashtu siç dëshironi. Me cilësinë e lartë të teknologjisë së printimit dixhital dhe përdorimin e letrave premium, ne në InternetPrint ndihmojmë që kujtimet që ju vlerësoni t'i bëjnë edhe më të vlefshme.

Opsionet e sigurta të pagesës:

Partnerët tanë të dërgesës:

Mund të na gjeni këtu: