Vytvorte si vizitku podľa svojich predstáv!

Vizitka

 

Vyhotovenie vizitiek pre vás, pre akúkoľvek profesiu. Môžete si vybrať spomedzi profesií Nechtový dizajnér, pedikér, kaderník, kozmetička, mechanik, masážny terapeut, obchodník, účtovník, architekt, lekár, právnik, učiteľ, inžinier, organizátor podujatí, obchodník, prepravca, tréner, programátor a mnoho ďalších šablón vizitiek. Určite nájdete vizitku, ktorá sa vám hodí, no ak nie, napíšte nám TU a my vám ju vyhotovíme!

Čo ponúkame: bezplatný editor vizitiek v slovenskom jazyku, hotový program bez sťahovania.

Tvorba vizitiek nie je zložitá. Použite náš program na tvorbu vizitiek! Vyberte si ľubovoľnú šablónu, zadajte vaše údaje a objednajte. Ak si vyberiete spomedzi našich šablón, neúčtujeme žiadne poplatby za grafické úpravy. Aj týmto ušetríte!

Vizitky

Takto vyzerá kvalitná vizitka

Tvorba vizitiek Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice alebo, hoci aj v najmenšej dedine. Vizitky Zlín, Havířov, Kladno, Most, Opava, Frýdek-Místek, Jihlava, Karviná, Teplice, Chomutov, Karlovy Vary, Děčín alebo v ktoromkoľvek inom meste, dedine. Dodávame ich všade, vy nemusíte spraviť ani jeden krok!

Objednať môžete kedykoľvek počas dňa, kedy vám to vyhovuje. V prípade bežných vizitiek trvá príprava 2-3 pracovné dni (v prípade laminácie alebo zaoblenia rohov sú to 3 pracovné dni). Náš zmluvný partner (GLS) doručí váš balík do 7-14 pracovných dní.

Naše výrobky tlačíme digitálnou tlačiarenskou technológiou, na digitálnej tlačiarni Xerox™ X700. Zariadenie má vďaka najmodernejším Xerox® EA low-melt tonerom ideálnu tlač, ktorá je viditeľná za každých svetelných podmienok. Hotové vizitky sú príjemné na dotyk aj bez fóle a sú mimoriadne odolné. Samozrejme objednaním dodatočnej fólie budú vizitky ešte trvácnejšie či už ide o lesklú alebo matnú fóliu. Okrem jednoduchého orezania môžeme rohy vizitiek na žiadosť zaobliť. Vizitky tým získajú jemnejší tvar. Neustále kontrolujeme kvalitu našich produktov a tiež neustále podrobujeme automatizované procesy aj ľudskej kontrole. Naše stroje neustále kalibrujeme, tým dokážeme zabezpečiť dlhodobo takú kvalitu výrobkov, akú sme si vytýčili.

Pri doručení kuriétom balíme balíky tak, aby boli odolné voči oderom aj vode a v záujme ochrany životného prostredia používame na balenie výlučne recyklovaný papier.

Naša stránka je medzinárodná, čo znamená, že objednávky prijímame z ktoréhokoľvek kúta sveta a balíky vieme doručiť do všetkých krajín. Zahraničným partnerom pomáha aj naša webová stránka dostupná v 47 jazykoch.

Neváhajte nás kontaktovať! Podeľte sa s nami o vaše názory, nápady, oznámte nám poruchové hlásenia, vaše žiadosti o nové šablóny alebo akékoľvek postrehy!

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: