Svadobná fotokniha a fotozošit

 

Výroba fotoknihy alebo fotozošita na svadby, zásnuby, výročia svadby. Najlepší darček pre vašu rodinu, priateľov a známych.

Program na úpravu fotoknihy sa používa jednoducho a rýchlo. Nevyžaduje sťahovanie, dá sa upraviť online. Na výber je veľa rozložení strán, šablón, vzorov a dekorácií. Môžete si vytvoriť svoj vlastný nádherný fotoalbum z obrázkov nasnímaných počas tohto veľkého dňa.

Prečo si vytvoriť svadobnú fotoknihu?

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: