Vytvorte si krásnu fotoknihu!

Dvojstranová Fotokniha

- Rozmery: 20 x 20 cm
- Pevná väzba. Vysoko kvalitný papier.
- 40-160 Snímky

Dvojstranová Fotozošit

- Rozmery: 20 x 20 cm
- Zošiť. Vysoko kvalitný papier.
- 10-40 Snímky

Fotokniha

 

Výroba fotoknihy na každú príležitosť ako sú: Narodeniny, meniny, rodinné sviatky, krst, Vianoce, Veľká noc, svadba, bábätko, narodenie dieťaťa, výročie svadby, bronzová svadba, strieborná svadba, zlatá svadba, stužková, promócie, kolaudácia, cestovanie, portfólio fotografií a mnohé iné príležitosti, ktoré môžete zachytiť krásnou, jedinečnou fotoknihou. V našom editore fotokníh si môžete vybrať z mnohých šablón, vzorov a dekorácií, pomocou ktorých môžete svoj fotoalbum urobiť ešte jedinečnejším a nápadnejším. Kreatívny darček, ktorý si môžete vyrobiť aj doma. Program na úpravu fotoalbumu je jednoduchý a hlavne nemusíte opustiť pohodlie svojho domova. ## Editor fotoknihy sa používa ľahko. Nevyžaduje si sťahovanie programu, dá sa upravovať online. ## **Program na úpravu fotoknihy je bezplatný.**Nemusíte si robiť starosti s úpravou fotografií alebo usporiadaním obrázkov do albumu, pretože všetko môžete vyriešiť na jednom mieste v niekoľkých krokoch. Stačí nahrať svoje fotografie do digitálneho fotoalbumu, vybrať si rozloženia, vzory a pozadia, ktoré sa vám páčia, a objednať. Je to také jednoduché!

Jedinečná fotokniha

Fotoknihu je možné vyrobiť v dvoch verziách, fotokniha ; môže mať mäkký, lesklý plastový obal s rozmermi 20x20cm alebo 20x29cm (A4), 10, 20 a 40 strán. Fotokniha môže mať tvrdý a lesklý plastový obal s rozmermi 21x21cm, 20x29cm (A4) a 30x30cm (Giant), má 60, 80 a 120 strán. Fotozošity a aj fotoknihy sú tlačené na kvalitný, 200g papier, v, čo najkratšom čase, aby ste svoj jedinečný fotoalbum dostali takmer okamžite.

Fotokniha z vlastných fotografií

Prečo je vám fotokniha dobrá? ### -Vhodný darček takmer na každú príležitosť. - Nemusíte sa obťažovať vyvolávaním fotografií a ich usporiadaním do albumu. - Fotokniha prehľadne a jednotne usporiada vaše fotografie zhromaždené v priebehu rokov. - Vďaka vysokej kvalite a kreatívnemu vzhľadu je ju dobré vziať do ruky a darovať. - Online program na úpravu fotoknihy bez sťahovania. - Vytvorenie fotoknihy nebolo nikdy také jednoduché! - Program na vytváranie fotoalbumov je jednoduchý, prehľadný a rýchly. - Môžete si vybrať z mnohých šablón, vzorov a dekorácií, ktoré môžete použiť na vylepšenie vzhľadu vašich najkrajších obrázkov. - Jedinečný darček, z ktorého budú mať zaručenú radosť všetci členovia vašej rodiny, známi alebo obchodní partneri!

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: