Fotokniha a fotozošit o výlete

 

Rodinné dovolenky na pláži, romantické prehliadky mesta, horské túry, teambuildingové výlety a mnoho ďalších skvelých príležitostí na zbieranie zážitkov. Ak ich chcete znovu prežiť, vytvorte si jednoducho a rýchlo fotoknihu alebo fotozošit z obrázkov nasnímaných počas vašich ciest.

Na výber máte z množstva šablón a dekorácií, pomocou ktorých budú vaše obrázky vyzerať ešte krajšie. Žiadne zbytočné sťahovanie softvéru! Môžete použiť náš online editor, počas procesu si môžete uložiť svoju nedokončenú fotoknihu a potom sa môžete kedykoľvek vrátiť a dokončiť objednávku.

Prečo si zo svojho výletu spraviť fotoknihu?

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: