Fotografie / Portfólio fotokniha, fotozošit

 

Fotokniha alebo fotzošit je vynikajúci nástroj na prezentáciu vašich produktov alebo služieb. Z obrázkov, ktoré pri svojej práci urobíte, si môžete zostaviť vlastnú brožúru, ktorá vás ešte viac priblíži k vašim potenciálnym zákazníkom. Alebo môžete napríklad zbierať svoje obľúbené recepty, ktoré môžete ilustrovať fotografiami a uložiť pre svoju rodinu.

Fotokniha ako informačná brožúra môže byť aj mimoriadne efektívnym marketingovým nástrojom. Jeho príprava je jednoduchá a rýchla vďaka online editoru.

Nápady na fotoknihu portfólia

A možností je neúrekom...

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: