Dieťa / Mama, fotokniha a fotozošit tehotenstva

 

Vyhotovenie Fotoknihy alebo fotozošita o období očakávania bábätka. Ultrazvukové snímky a fotografie bruška si môžete ponechať ako spomienku. Kreatívnym spôsobom môžete zdokumentovať rané roky svojho bábätka, od prvého úsmevu až po posledný deň v plienkach.

Nádherný darček pre starých rodičov a celú rodinu. Veľkolepý fotoalbum, ktorý sa dá kedykoľvek vziať do ruky a vyzerá super na poličke. Jednoducho použiteľný editor, množstvo kreatívnych a dekoratívnych možností.

Prečo odporúčame vytvoriť fotoknihu Dieťa / Mama?

Prečo si vybrať nás?

Vynikajúca kvalita tlače.

Ľahko použiteľný editor, nie je potrebné sťahovanie.

100% záruka!

Ak sa váš balík stratí alebo k vám dorazí s chybami, vrátime vám peniaze. Balík môžeme poslať znova.

Doprava zdarma.

Bezpečné možnosti platby:

Tisíce spokojných zákazníkov

Naši zákazníci si obľúbili, že si môžu rýchlo a jednoducho navrhnúť svoje vlastné vizitky, fotoknihy a kalendáre pomocou online editora InternetPrint. Po tisíckach spokojných zákazníkov vám garantujeme, že aj vy zistíte aké jednoduché je si vyrobiť rodinný album z krásnych udalostí života za pár kliknutí. Či už sú to narodeniny, svadba, čakanie na bábätko alebo stretnutie priateľov, všetky svoje milé spomienky môžete zhromaždiť do svojej fotoknihy, fotozošita, alebo fotokalendára. Môžete si vybrať tvrdý alebo mäkký obal, vyrobiť si menší či väčší album, ozdobiť si ho podľa seba, ako len chcete. S vysokou kvalitou technológie digitálnej tlače a používaním prémiových papierov prispievame v InternetPrint k tomu, aby boli vaše vzácne spomienky ešte cennejšie.

Bezpečné možnosti platby:

Naši prepravní partneri:

Tu nás nájdete: